sobota, 30 marca 2013

Wielkanoc na Maderze

Przy okazji zbliżającej się Wielkanocy i mało wiosennej aury, przenosimy Was na wyspę wiecznej wiosny. To właśnie na Maderze, w tamtym roku spędzałem Wielkanoc. Było kolorowo, ciepło i przyjemnie. Zupełnie odwrotnie niż obecnie w Polsce. Ta kolorowość bierze się z ogromnej ilości kwiatów, które niesamowicie pachną przez większość roku. Przyznam, że przed wyjazdem trochę wątpiłem, czy rzeczywiście tak pachną. Jednak już po opuszczeniu samolotu przekonałem się, że jest to całkowita i uzasadniona prawda. 
Wkrótce o kolejnym planie na wyjazd. Już dziś spodziewam się, że  przyniesie on nowe doświadczenie i w jakimś stopniu będzie to całkiem inny trip. Głównie z uwagi na to, że wyjątkowo zmieni się kompan  podróży. Ale być może ta zmiana w przyszłości następować będzie częściej, kto to wie.

  A teraz prawdziwie wiosenne klimaty :)


3 komentarze:

  1. No nie, zmienił się kompan podróży, inny trip i na tym koniec? Wyjaśnienia poproszę :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Wkrótce wszystko się wyjaśni co do tripu- gdzie, z kim, co i jak ;].

      Usuń

Dziękujemy za odwiedziny i komentarz, zapraszamy do obserwowania. Jeżeli komentujesz jako "Anonimowy" podpisz się proszę, żebym wiedział jak mam do Ciebie się zwracać. Jednocześnie informujemy, że odwiedzamy komentujących. Nie ma potrzeby zostawiania adresu strony.