wtorek, 13 sierpnia 2013

Odliczanie

Odliczam czas do odlotu, którego zostało niestety niedużo. Nie jestem jeszcze w ogóle spakowany i staram się odkładać tę czynność na później choć wiem, że to wcale nie jest dobre. Ale na razie po prostu nie chce mi się pakować :) . Nie jestem też pewny czy jestem w pełni przygotowany mentalnie na podróż.

Jak dotąd zapoznałem się z kilkoma ważnymi sprawami. Między innymi tym co można a czego nie można i w jakich ilościach wwozić i wywozić  do/z Kanady. Jak zwykle interesowałem się również samym miejscem. Czyli tym co warto zobaczyć, ale też wiedzieć o miejscu, w którym się będzie. Mam już sporządzoną  w głowie listę miejsc do odwiedzenia. Znajdują się na niej miejsca znane i często odwiedzane przez turystów, ale też wybrałem sobie kilka miejsc, o których mało się mówi. Z pewnością odwiedzę również liczne sklepy i outlety. To za sprawą tego, że sam lubię kupować , ale też mam "listy zakupów" od znajomych.  Mojej uwadze nie umknęła również strona internetowa z pogodą. Nie chcę być zaskoczony. Choć wiem, że prognoza prognozą , a życie i tak zrobi swoje.

Pakowanie będę uskuteczniać jutro. To już ostatni dzwonek.

3 komentarze :

 1. Witam!
  Widzę, że Wasz blog jest ciekawy. Otóż jestem organizatorem Konkursu na Nieoficjalny Blog Roku 2013, zapraszam Was do udziału!
  Szczegóły tutaj: http://nieoficjalny-blog-roku.blogspot.com/
  Pozdrawiam,
  Organizator Konkursu

  OdpowiedzUsuń
 2. Szerokiej drogi! Liczę na drobiazgową relację z podróży :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy za odwiedziny i komentarz, zapraszamy do obserwowania. Jeżeli komentujesz jako "Anonimowy" podpisz się proszę, żebym wiedział jak mam do Ciebie się zwracać. Jednocześnie informujemy, że odwiedzamy komentujących. Nie ma potrzeby zostawiania adresu strony.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Printfriendly