sobota, 30 marca 2013

Wielkanoc na Maderze

Przy okazji zbliżającej się Wielkanocy i mało wiosennej aury, przenosimy Was na wyspę wiecznej wiosny. To właśnie na Maderze, w tamtym roku spędzałem Wielkanoc. Było kolorowo, ciepło i przyjemnie. Zupełnie odwrotnie niż obecnie w Polsce. Ta kolorowość bierze się z ogromnej ilości kwiatów, które niesamowicie pachną przez większość roku. Przyznam, że przed wyjazdem trochę wątpiłem, czy rzeczywiście tak pachną. Jednak już po opuszczeniu samolotu przekonałem się, że jest to całkowita i uzasadniona prawda. 
Wkrótce o kolejnym planie na wyjazd. Już dziś spodziewam się, że  przyniesie on nowe doświadczenie i w jakimś stopniu będzie to całkiem inny trip. Głównie z uwagi na to, że wyjątkowo zmieni się kompan  podróży. Ale być może ta zmiana w przyszłości następować będzie częściej, kto to wie.

  A teraz prawdziwie wiosenne klimaty :)


3 komentarze :

  1. No nie, zmienił się kompan podróży, inny trip i na tym koniec? Wyjaśnienia poproszę :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Wkrótce wszystko się wyjaśni co do tripu- gdzie, z kim, co i jak ;].

      Usuń

Dziękujemy za odwiedziny i komentarz, zapraszamy do obserwowania. Jeżeli komentujesz jako "Anonimowy" podpisz się proszę, żebym wiedział jak mam do Ciebie się zwracać. Jednocześnie informujemy, że odwiedzamy komentujących. Nie ma potrzeby zostawiania adresu strony.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Printfriendly