czwartek, 19 grudnia 2013

Świąteczna oferta PKP Intercity

Już jakiś czas temu na dworcach, w prasie oraz na stronach internetowych pojawiła się reklama PKP Intercity związana z okresem świątecznym. 

Chodzi oczywiście o tzw. "bilet świąteczny". Jest to bilet, który można zakupić w kasie na dworcu, przez internet czy w biletomatach na przejazdy w okresie od 17 grudnia tego roku do 6 stycznia 2014 roku. 

Cena biletu uzależniona jest od rodzaju pociągu. Jeżeli będziemy jechać pociągiem TLK to wtedy za bilet świąteczny zapłacimy 39 zł. Natomiast jeżeli wybierzemy przejazd pociągiem EIC to bilet będzie kosztować 69 zł. Są to ceny na przejazdy w klasie 2 każdego pociągu w jedną stronę. 

Pula biletów jest ograniczona na każdy pociąg. Dlatego też w związku z okresem przedświątecznym w niektórych składach nie ma już biletów z oferty. 

Co do samej oferty to  jest ona dla niektórych korzystna. Po mimo tego, że są to ceny obniżone to niektórym osobom - głównie tym , którzy mają jakieś ulgi po prostu nie opłaca się zakup biletu świątecznego. Ponieważ bilet w normalnej cenie , z jakąś ulgą będzie tańszy niż świąteczny.


Szczegóły wraz z instrukcją zakupu na stronie PKP Intercity - bilet świąteczny

9 komentarzy :

 1. Polecam ofertę Super Bilet w Przewozach Regionalnych biję o głowę tę w PKP IC.

  OdpowiedzUsuń
 2. Tak to prawda. W ostatnim czasie Przewozy Regionalne również poszerzyły swoją ofertę i przede wszystkim w dobrej cenie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Podróżuję PKP jak już muszę. W tym roku wybrałam Polski Bus :) Podróż o wiele bardziej komfortowa. Z naszą koleją to nigdy nic nie wiadomo ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A ja ostatnio podróżuję PKP dość często. To prawda jest różnie. Aczkolwiek da się zaobserwować, że jest coraz lepiej. Oby też skracał się czas przejazdów.

   Usuń
 4. Znajoma korzystała z tej oferty. Jednak nigdzie wcześniej o niej nie słyszała, więc jednak słabo reklamują :) O cenach jakie ma zapłacić za bilety,dowiedziała się dopiero przy kasie :)

  OdpowiedzUsuń
 5. z tego akurat nie skorzystam, ale warto wiedzieć :)

  OdpowiedzUsuń
 6. wyjeździłam się pociągami na studia, oj wyjeździłam... i niestety nie zawsze są to miłe wspomnienia. dlatego za PKP nie przepadam :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Teraz będę dłużeb bez samochodu, może warto będzie zapoznać się bliżej z ofertą PKP i ją wykorzystać.
  Zdrowych i Wesołych Świąt spędzonych w gronie najbliższych.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Serdecznie dziękuję i odwzajemniam. Jednocześnie zachęcam do zapoznania się i ewentualnie do podzielenia się tym, jak minęła podróż PKP Intercity :)

   Usuń

Dziękujemy za odwiedziny i komentarz, zapraszamy do obserwowania. Jeżeli komentujesz jako "Anonimowy" podpisz się proszę, żebym wiedział jak mam do Ciebie się zwracać. Jednocześnie informujemy, że odwiedzamy komentujących. Nie ma potrzeby zostawiania adresu strony.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Printfriendly