wtorek, 21 stycznia 2014

To już rok


Dziś blog T&M podróżniczo obchodzi swoje 1. urodziny. To właśnie rok temu pojawił się pierwszy wpis "Wiedeń moimi oczami". Pomysł na stworzenie bloga pojawił się wcześniej. Główną przyczyną stworzenia tej strony była chęć dzielenia się pasją - pasją do podróży, lotnictwa, informowaniem o promocjach podróżniczych, opisywaniem odwiedzanych miejsc. Trudno było przystąpić do realizacji tego pomysłu, zabrać się za pisanie. Trudności te nie wynikały z tego, że nie byłoby o czym pisać, ponieważ jak najbardziej jest, ale z tego że jest to pierwszy blog, który prowadzę. W związku z tym nauczenie się pisania, korzystania z Bloggera, dodawania, obrabiania zdjęć zabrało trochę czasu. Ba, do dziś dnia cały czas się uczę. Czasami nawet się denerwuję, że piszemy o zbyt małej ilości miejsc w stosunku do tego gdzie byliśmy i co widzieliśmy. Cały czas staramy się nad tym pracować, aby pojawiało się więcej wpisów, zdjęć  :).

Cóż, pora na małe statystyki. W ciągu roku powstało 72 wpisów. Odwiedziliśmy z blogiem takie miejsca jak: Wiedeń, Szwecję, Kopenhagę, Majorka, Indie, Budapeszt, Berlin, Sztokholm, Kanadę, GdańskFilipiny . Można było również zobaczyć na zdjęciach Pragę. Ale też podróżowaliśmy i to nie raz, na pokładzie najnowocześniejszego odrzutowca świata - Boeinga 787 Dreamliner. Wkrótce będziemy w Mediolanie i wielu, wielu innych miejscach. Będziemy pisać również o Polsce. Przy okazji najbliższego wyjazdu będzie również I konkurs dla Czytelników. 

W ciągu tylko tego jedno roku do stałych obserwatorów bloga dołączyło 30 osób, z czego niezmiernie się cieszymy i uznajemy to za duży sukces i oczywiście liczymy na więcej. 

Najpopularniejszymi postami okazały się : 


Dużym zainteresowaniem cieszyły się również wpisy poświęcone Kanadzie, Szwecji i Danii a także te o promocjach lotniczych, kolejowych i poradach

Dojrzałem też do stworzenia profilu T&M podróżniczo w Google +, zachęcam do obserwowania. 

Powstała również strona skierowana do osób, które byłyby zainteresowane współpracą, do której zapraszamy.


Dziękujemy za obecność na blogu i zapraszamy do dalszego uczestniczenia. Jeżeli nasuwają się Wam jakieś sugestie,pomysły to również chętnie się z nimi zapoznamy. 

T&M podróżniczo

6 komentarzy :

 1. I cóż Wam życzyć w tak wyjątkowym dniu :-) Szczęśliwych podróży, jeszcze szczęśliwszych powrotów :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Serdecznie dziękujemy, mamy również nadzieję na liczne wyjazdy.

   Usuń
 2. wiec życzymy dalszych sukcesów na arenie obieżyświata

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratulacje!!! Wiele wspaniałych podróży, inspiracji i wiernych czytelników :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękujemy i życzymy sobie a także Tobie tego samego.

   Usuń

Dziękujemy za odwiedziny i komentarz, zapraszamy do obserwowania. Jeżeli komentujesz jako "Anonimowy" podpisz się proszę, żebym wiedział jak mam do Ciebie się zwracać. Jednocześnie informujemy, że odwiedzamy komentujących. Nie ma potrzeby zostawiania adresu strony.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Printfriendly