wtorek, 25 marca 2014

Biletomania PKP Intercity

Dziś informujemy o kolejnej promocji. I nie jest to promocja lotnicza a kolejowa. O co chodzi ? 
PKP Intercity uruchamia pulę 1 miliona biletów w cenie 29 zł (pociągi TLK) lub 49 zł  (pociągi EIC). Jest to cena, która będzie obowiązywać w weekendy (sobota-niedziela). Początek tej akcji zaplanowany jest już na najbliższą sobotę 29 marca. Poniższe zdjęcie pochodzi ze strony PKP Intercity. 


Ceny obowiązują tylko i wyłącznie w wagonach klasy 2. Nabyć bilet ze zniżką można tylko przez internet. Kolejnym warunkiem do spełnienia,aby skorzystać z tej oferty to termin zakupu biletu. Najwcześniej można go kupić 30 dni przed planowanym odjazdem a najpóźniej na 7 dni. Co ważne bilety te są ważne na dowolną trasę w Polsce, nie krótszą niż 50 km. 

Jeżeli chodzi o samą ofertę to jest ona godna uwagi. Jednak należy skalkulować czy rzeczywiście będzie to ta lepsza czyli tańsza opcja. Przede wszystkim chodzi o osoby, które posiadają ulgi. W tym wypadku cena promocyjna może okazać się nieco wyższa niż ulgowa. Więc bardziej opłacalne będzie podróżowanie na ulgowym bilecie a nie promocyjnym. Jednak dla osób, które ulg nie posiadają ta oferta powinna być korzystna. 


Ktoś z Was już planuje jakiś wyjazd :) ? 


Dziękujemy, że nas odwiedzasz.

4 komentarze :

 1. Miło, że PKP w końcu dowiedziało się, co to marketing.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To prawda. I może w końcu coś z tego będzie.

   Pozdrawiam.

   Usuń
 2. Fajna sprawa, szkoda, że jestem poza Polską bo może bym sobie gdzieś wyskoczyła :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ta akcja pewnie trochę potrwa. Może się załapiesz :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy za odwiedziny i komentarz, zapraszamy do obserwowania. Jeżeli komentujesz jako "Anonimowy" podpisz się proszę, żebym wiedział jak mam do Ciebie się zwracać. Jednocześnie informujemy, że odwiedzamy komentujących. Nie ma potrzeby zostawiania adresu strony.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Printfriendly