niedziela, 16 marca 2014

Konkurs !

Drodzy Czytelnicy. 

Specjalnie dla Was  ogłaszamy dziś  I konkurs na T&M podróżniczo. Jak nietrudno się domyślić konkurs będzie dotyczyć szeroko rozumianego podróżowania. Najpierw jednak zasady. 
 Udział mogą brać tylko osoby posiadające konto na Bloggerze, Google +. Chciałbym, aby odbiorcą konkursu byli po prostu Czytelnicy bloga.  Następnie należy poprawnie odpowiedzieć na 4 pytania. Odpowiedzi wraz z linkiem do konta,bloga(potwierdzenie dla nas, że macie konto na Bloggerze lub Google+) proszę nadsyłać na  adres tandmpodrozniczo@onet.pl  , jeden autor może odpowiadać tylko raz. Konkurs będzie trwać do środy do godziny 23:59.

Zwycięzca zostanie wyłoniony na podstawie poprawnie  udzielonych odpowiedzi na III pierwsze pytania oraz na podstawie tego co zawrze w odpowiedzi na pytanie 4. Im ciekawsza wypowiedź tym większa szansa na wygraną. Ze zwycięzcą skontaktujemy się mailowo.  A do wygrania są te dwie pozycje : 
Zapraszamy do zabawy :) 


Pytania: 

1. Od którego roku, ukazuje się w Polsce czasopismo "National Geographic" w języku polskim oraz kto obecnie jest jego redaktorem naczelnym  ?


2. Dotyczy narodowego przewoźnika PLL LOT. 

Jaki szerokokadłubowy model samolotu lata od niedawna w Locie, określa się go jako najnowocześniejszy odrzutowiec świata? Ilu może zmieścić pasażerów a także na ile klas jest on podzielony  ? Chodzi o ten typ, który służy w LOT. 

3. Dotyczy bloga.

O jakim, najodleglejszym kraju mogliście przeczytać na naszym blogu ? 


4. Czym są dla Was podróże ? Dlaczego i dokąd lubicie podróżować ?  Odpowiedź nie może być krótsza niż 4 zdania. 

Jeżeli pojawią się jakieś pytania, niejasności, proszę pisać w komentarzu.

Miło, że jesteś na T&M podróżniczo i życzymy wygranej :)

P.S. Miło również będzie jeśli staniesz się aktywnym obserwatorem bloga i zostaniesz tu na dłużej

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Dziękujemy za odwiedziny i komentarz, zapraszamy do obserwowania. Jeżeli komentujesz jako "Anonimowy" podpisz się proszę, żebym wiedział jak mam do Ciebie się zwracać. Jednocześnie informujemy, że odwiedzamy komentujących. Nie ma potrzeby zostawiania adresu strony.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Printfriendly