poniedziałek, 18 sierpnia 2014

Blog na Facebooku

Od wczoraj Bloga T&M podróżniczo można znaleźć na Facebooku. Dotychczas korzystaliśmy ze społeczności Google +  jednak nadszedł czas na kolejne miejsce w postaci Facebooka. Będzie można tam znaleźć linki do wpisów a także najnowsze informacje. 


W górnej, prawej części bloga znajduje się przycisk do polubienia strony. Lub teraz można kliknąć tu i przejść na Facebookową stronę. 

Zapraszamy do jej polubienia :) 

Dziękujemy, że nas odwiedzasz. Miło nam. 

8 komentarzy :

 1. Też mam stronę bloga na FB, ale czasami tak trudno jest systematycznie odwiedzać wszystkie swoje konta (oprócz tego jeszcze próbowałam Twittera i Pinteresta no i Przepis na Kobietę). Chyba okazałam się zbyt zachłanna ;-), chociaż wiem, że niektórzy potrafią te wszystkie rzeczy na raz ogarnąć bez problemu, ale może np. nie pracują zawodowo...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zdaję sobie z tego sprawę, dlatego też na Facebooka przyszedł czas dopiero po ponad roku :) Na razie nie planuję rozszerzać działalności na inne strony społecznościowe, bo w przeciwnym razie trzeba by chyba było tylko non-stop śledzić swoje strony. A to jednak ma być przyjemność a nie przymus.

   Usuń
 2. Dołączam do grona czytelników :)

  OdpowiedzUsuń
 3. super! będę wpadać, bo aktywnie przeglądam facebooka!

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy za odwiedziny i komentarz, zapraszamy do obserwowania. Jeżeli komentujesz jako "Anonimowy" podpisz się proszę, żebym wiedział jak mam do Ciebie się zwracać. Jednocześnie informujemy, że odwiedzamy komentujących. Nie ma potrzeby zostawiania adresu strony.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Printfriendly