sobota, 31 maja 2014

Nowości w LOT

LOT za niedługo wprowadza kilka, zupełnie nowych produktów do swojej oferty w postaci taryf biletowych. Oprócz istniejących już - ekonomicznej w różnych opcjach oraz biznesowej pojawi się LOT Economy Simple oraz LOT Economy Plus na lotach krótko i średnio dystansowych. Pewnym zmianom  ulegnie też klasa Premium  i Business - Elite Club na lotach długodystansowych. 

Chciałbym jednak skupić się na nowościach w klasie ekonomicznej. W związku z tym czas na małe wyjaśnienie. Mam nadzieje, że okaże się to dla Was pomocne. 

LOT Economy Simple

Wybierając tę opcję podczas rezerwacji możemy mieć skojarzenie z tanimi liniami, ponieważ cena ma być niższa od zwykłej klasy ekonomicznej. A to za sprawą tego, że w cenę biletu nie będzie wliczony bagaż rejestrowany. W tej klasie również nie będziemy mogli sobie wybrać miejsca, chyba że zrobimy to za dodatkową opłatą. Natomiast to co wchodzi w cenę biletu to bagaż podręczny, napoje i przekąski (nie należy tego mylić z posiłkami i napojami), odprawa mobilna, internetowa lub na lotnisku i mile programu lojalnościowego.

Ta opcja wydaje się interesująca. Jeżeli nie zależy nam na zbyt wielu wygodach, nie musimy zabierać dużego bagażu a chcemy dotrzeć na główne lotnisko to ta opcja jest odpowiednia. 


LOT Economy Plus

Jest to ulepszenie klasy ekonomicznej - LOT Economy Class i jest trochę podobne do Premium Club LOT na lotach długodystansowych, o której jakiś czas temu pisaliśmy.
Decydując się na zakup biletu w tej klasie możemy liczyć na wiele udogodnień. Wymienię kilka najważniejszych. Bagaż rejestrowany i podręczny, moje ulubione miejsce (wybór miejsca), prasa, posiłki i napoje, priorytetowy bagaż oraz priorytetowa odprawa i boarding i mile programu lojalnościowego. 

Economy Plus skierowane jest do osób, które cenią sobie komfort podróżowania za trochę wyższą cenę. Jednak dzięki temu pasażerowie tej klasy będą mieli kilka przywilejów i ułatwień.

Poniżej przedstawiam ze strony LOT-u jakby koło, na którym można sprawdzić szczegółowo co i w jakiej klasie będzie przysługiwać. 

Zachęcam też odwiedzenia tej strony i sprawdzenia samemu poszczególnych klas, ponieważ na tym obrazku są zaznaczone wszystkie klasy z lotów tylko krótko i średnio dystansowych poza tym może być to mało czytelne. Dodam, że znaczek Euro oznacza, że jest to dodatkowo płatne.
Cieszy nas to, że tu zaglądasz. Dziękujemy.

4 komentarze :

Dziękujemy za odwiedziny i komentarz, zapraszamy do obserwowania. Jeżeli komentujesz jako "Anonimowy" podpisz się proszę, żebym wiedział jak mam do Ciebie się zwracać. Jednocześnie informujemy, że odwiedzamy komentujących. Nie ma potrzeby zostawiania adresu strony.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Printfriendly