sobota, 30 sierpnia 2014

10. Wielki Konkurs Fotograficzny National Geographic - czyli ja też próbuję

National Geographic już po raz 10 organizuje swój konkurs fotograficzny. Koniec terminu nadsyłania swoich zdjęć wypada 31 sierpnia. Kategorie, w których można zgłaszać swoje zdjęcia to: Ludzie, Krajobraz, Zwierzęta, Najszybciej do doskonałości. Można wysłać do 5 zdjęć w każdej z kategorii natomiast w ostatniej - Fotoreportaż minimum 3 zdjęcia, maksymalnie do 6.

Jestem absolutnym amatorem jeżeli chodzi o fotografię. Ale konkurs ten jest dla każdego. Dlatego też i ja wziąłem udział i to nie po raz pierwszy. Najczęściej takie zdjęcia uwieczniam w czasie moich podróży. Lubię robić zdjęcia, niektóre uważam za po prostu ładne, fajne.  Choć zdaje sobie sprawę z tego, że pewnie można im bardzo dużo zarzucić. 

Wy pewnie też macie mnóstwo ciekawych zdjęć ze swoich podróży i nie tylko. Może spróbujcie swoich sił. Próbuję zachęcać, bo bardzo często zdjęcia zgromadzone w komputerze, na karcie pamięci po prostu tam są i nic z nimi się nie dzieje. A w ten sposób można pokazać je większej liczbie osób i poddać je ocenie i ożywić je :)

W tym roku zdecydowałem się dość późno, bo wczoraj, na wysłanie zdjęć do kategorii Krajobraz i Zwierzęta. Czy coś wygram ? Nie sądzę, bo są lepsi. Ale mam samą satysfakcję z tego, że wziąłem udział. A do zdjęć konkursowych wybrałem poniższe. 















Miło nam, że odwiedzasz T&M podróżniczo. Zapraszamy do polubienia strony na Facebooku. 

22 komentarze :

 1. Bardzo mi się podobają :) Zawsze warto próbować. Najbardziej podoba mi się zdjęcie przedostatnie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z przedostatniego jest zrobione jak widać tło bloga. Najwięcej trudu sprawia mi opisywanie zdjęć w trakcie wypełniania formularzy ;)

   Usuń
 2. Bardzo ciekawe zdjecia. Trzymam kciuki.

  OdpowiedzUsuń
 3. Odpowiedzi
  1. Dziękuje. Może zgłoś się, przecież robisz ładne zdjęcia :)

   Usuń
 4. To ja też trzymam kciuki i życzę powodzenia!
  Ja jestem strasznie kiepskim fotografem, więc nie wezmę udziału, ale jestem ciekawa wyników konkursu :)
  Jesli umieścisz jakieś info na swoim blogu jak się pojawia, to super! Obejrzę :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki za dobre słowa :)

   Usuń
  2. Wyniki są. Tak jak sądziłem nie wygrałem, ale satysfakcja z wzięcia udziału jest. A to link do wygranych zdjęć (niestety nie na stronę NG, bo nie działała): http://manager.money.pl/galerie/wielki-konkurs-national-geographic-znamy-nagrodzone-zdjecia-g795154.html

   Usuń
 5. Powodzenia, zdjęcia dobre i ciekawe moim zdaniem :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuje. Sama satysfakcja z tego, że postanowiłem coś wybrać i wysłać :)

   Usuń
 6. Uwierz w siebie! Wiara w sukces to połowa sukcesu. Poza tym myślę, że większość uczestników konkursu wysyła zdjęcia bez wiary w to, że wygrają ( bo przecież są lepsi ) a później są mile zaskoczeni wynikami konkursu. Ja właśnie dlatego nie biorę udziału w takich zabawach - brak mi wiary, że moje zdjęcia są ciekawe...Ale bardzo możliwe, że dzięki Tobie się przełamię :). Trzymam kciuki!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki za miłe słowa. Obyś się przełamała :)

   Usuń
 7. Owszem, zdjęcia super. a przedostatnie.... perełeczka. Trzymam kciuki. Jeśli nie wygrasz nic to ja funduję czekoladę z orzechami !!! :D

  OdpowiedzUsuń
 8. sama chciałabym mieć takie w swoim dorobku ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hahaha, dziękuję. Rozwiązanie już było z miesiąc temu a może i więcej. Jak się domyślałem nic nie wygrałem,ale satysfakcja z wzięciu udziału była :)

   Usuń
 9. Jak nic, czekolada się należy :D

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy za odwiedziny i komentarz, zapraszamy do obserwowania. Jeżeli komentujesz jako "Anonimowy" podpisz się proszę, żebym wiedział jak mam do Ciebie się zwracać. Jednocześnie informujemy, że odwiedzamy komentujących. Nie ma potrzeby zostawiania adresu strony.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Printfriendly